Alt du trenger å vite om Heiscup 2025
ENDELIG er vi klare med datoen og detaljer angående Heiscup 2025!
Husk PÅMELDINGSFRISTEN: Fredag 30. mai
Årets Heiscup arrangeres i Milano i Italia fra 12. til 14. september. Selve fotballcupen vil foregå lørdag 13. september, med staslig bankettmiddag i etterkant.
Som i fjor ønsker vi også i år at påmelding skjer via klubbene. Ta derfor kontakt med din klubbleder for å melde deg på. Klubbene melder seg på ved å sende inn antall deltakere og lag på e-post til foreningas kasserer Thomas Johansen: kasserer@heis.no.
Tilhører du ikke en klubb eller et lag, kan du likevel melde deg på individuelt. Send da påmelding til samme adresse.
Egenandelen for årets heiscup betales inn via klubbene, og er i år som følger:
For medlemmmer av HMF: 500 kroner
For ikke-medlemmer: 1500 kroner
Egenandelen dekker deltakelse på selve fotballcupen og banketten. Hotell og fly dekkes personlig eller av klubb.
Alt foregår sentralt i Milano, og vi oppfordrer til å booke fly og hotell så snart som mulig.
Vi har ingen hotellavtale i år, men Pampas kommer til å bo samlet på ett hotell.
Mer info om hvilket hotell, kommer straks!
September er ikke langt unna – tida flyr! Det anbefales derfor at alle som har ambisjoner om å vinne årets Heiscup legger seg i hardtrening allerede nå.
PÅMELDINGSFRIST: Fredag 30. mai